Послуги, Львів

Перша зустріч

Ви приходите до нас зі своїми ідеями щодо сукні, ми пропонуємо вам тканини, додаємо свої пропозиції, обговорюємо модель та визначаємо ціну сукні. Якщо Ви хочете, можете запросити кілька друзів чи членів родини щоб допомогли вам з вибором та розділити це приємне хвилювання. Ви також можете принести фотографії суконь, що сподобались, з журналів чи вебсайтів. На всіх етапах ви співпрацюєте безпосередньо з дизайнером.

Діапазон цін

Ціни на наші весільні сукні від 600-2500$, вечірні 300-700$, дитячі 80-250$ і, як правило, визначаються у тісній співпраці 3 клієнтом, тобто ви можете нас зорієнтувати на певну ціну і ми підбираємо мереживо, тканини, елементи у відповідній ціновій категорії. Оптимальний час обрати дизайнера для пошиття сукні, зазвичай, від 2 до 3 місяців для весільних суконь, 1-2 для вечірніх, 1 для дитячих. Але ми раді працювати з вами і в тому випадку якщо у вас менше часу.

Примірки

Примірки тривають, як правило, близько години. Але якщо Вам потрібно більше часу ви його отримаєте. Перша примірка відбувається за 8 тижнів до весілля. Крім того проводяться дві додаткові примірки за 2 і 4 тижні перед весіллям, що забезпечує ідеальну посадку сукні та повну відповідність дизайну та всім вашим побажанням. На цих примірках вам необхідно мати весільне взуття. Після останньої примірки сукня чиститься, відпарюється і запаковується. Ви можете забрати її самі або ми здійснимо доставку.

Спеціальні послуги

Ми пропонуємо ряд спеціальних послуг - підшив сукні по фігурі, переробка сукні, розшив бісером, стразами Swarovski, декор, підготовка сукні та аксесуарів до весілля, поправки сукні після весілля, а також виїзд спеціаліста в день весілля щоб одягнути та підготувати наречену. Ми шиємо також сукні для мам та дружок, звичайно, замовляючи декілька суконь, ви отримуєте знижку.